карамелізуватися свинина в пиві. На свято хочеться чогось особливого, що в звичайні дні готувати ніколи. Запечена свинина вимагає досить багато тимчасових витрат, але процес простий, а результат дуже виграшний. Нехай ваші гості будуть здивовані!
Святкові страви до великоднього столу x Інгредієнти
- Шматок свинини цілісний зі шкірою (у мене лопатка) – ок. 3 кг
- Цибулина – 2 головки
- Морква – 1 велика
- Лавровий лист – 3 шт.
- Оцет винний червоний – 50 мл
- Пиво темне – 0.33 л
- сіль
- Перець
- Джем абрикосовий – 50 г
- Бутони гвоздики
- Мед липовий – 2 ст.л.
- Гірчиця діжонська – 1 ст.л.
- коричневий цукор – 2 ст.л.
Покроковий рецепт приготування
Крок 1 Свинину з шкірою замочити на 7-8 годин у холодній воді, міняючи воду 2-3 рази. Застосовуйте вантаж, щоб м'ясо повністю було покрито водою. Крок 2 Після вимочування залити м'ясо свіжою водою, довести до кипіння. Зняти піну. Додайте лавровий лист, перець-горошок, одну цибулину, сіль за смаком і варити, не доводячи до кипіння (інакше м'ясо буде після запікання жорстким!), Виходячи з розрахунку 25 хвилин на 500 г м'яса. Зручно в цьому випадку користуватися мультиваркою, поставленої в режим «Гасіння» – м'ясо не буде кипіти, але буде нудитися, чого ми і добиваємося. Коли м'ясо звариться, даємо йому охолонути прямо в бульйоні (я залишаю на ніч). Далі перекласти в ємність для запікання. На дно викласти нарізану чвертями цибулину і скибочки моркви. Крок 3 Ножем надрізати шкіру з м'яса в декількох місцях і зняти верхній шар, залишаючи на м'ясі шар жиру. Нарізати його ромбиками, не зачіпаючи м'ясо. У центр кожного увіткнути по бутона гвоздики. Крок 4 Змастити м'ясо гірчицею. Посипати верх коричневим цукром. У сотейнику нагріти мед, оцет, пиво і абрикосовий джем. Крок 5 Поставити запікатися при температурі 190 ° С (якщо з конвекцією, то при 170 ° С) в нижню частину духовки. Після перших 10 хвилин почати поливати поверхню приготовленою сумішшю. Запікати м'ясо в цілому близько 25-30 хвилин. Корисна порада
Важливо правильно вибрати м'ясо для запікання одним шматком. Менш жирне і м'яке м'ясо & ndash; у верхній частині окосту. Для запікання також добре підходять корейка, лопатка і задня частина філе.
Господині на заміткуТаким же чином можна приготувати і вже готове варено-копчене м'ясо (наприклад, окіст Тамбовський). Його так само треба вимочити перед приготуванням, але пропустити етап варіння, відразу перейти до запікання.
Здравствуйте!! Я Берегиня Традицій
Я люблю їсти, подорожувати та ще трохи їсти! Я одружена з чоловіком своєї мрії і маю прекрасну дівчинку, посмішки якої можуть скрасити день будь-кого!