Сервіровка столу на День Валентина
сервіровка столу на День Валентина
Інгредієнти:

Великі паперові серветки

Паперові серветки у вигляді серця. Покрокові фото.

Прикрасити стіл для романтичної вечері можна за допомогою звичайних паперових серветок. Це простий і доступний спосіб сервірування святкового столу. Паперова серветка у вигляді серця виглядає мило і дуже романтично. Доповнити цю ідею можна, використавши гарний посуд, свічки, квіти...Салфетки у вигляді серця підійдуть не тільки для Дня Всіх Закоханих, але й для інших особливих нагод, наприклад, вінчання чи розписки. Ось покрокові фото та опис.

 

 

як скласти паперові серветки
Як скласти паперові серветки 

Беремо серветку відповідної кольорової гамми. Згинаємо її по діагоналі. Розгинаємо, щоб залишився слід згину. Загинаємо верхній кут до середини, до лінії згину. Потім загинаємо нижній кут до лінії згину верхнього, як на фото 3. Тепер загинаємо одну сторону до середини, щоб утворився прямий кут, як на фото 4. Так само робимо з іншої сторони, утворюється фігура,яка вже нагадує серце. Перевертаємо. Загинаємо верхні кутики до середини. Гострі кутики по боках також загинаємо до середини, як на фото. Перевертаємо. Серветка у вигляді серця готова!

 

 

 

 

 

 

 

 

Романтичного Вам настрою! І гарних романтичних моментів!

Пошук за інгредієнтами
серветки,
23 Січень, 2015  20:00
Переглядів: 3886
Рейтинг: 205 / 627 ( Середньо )

Схожі рецепти

Додати коментарій

Ваше ім'я |
Текст
Captcha
|
Captcha
Контрольный вопрос

Природний супутник землі?

|
Найактивніші користувачі
Рейтинг 18
Рейтинг 10
Рейтинг 5
Рейтинг 2
Рейтинг 1
Рейтинг 0
Рейтинг 0
Рейтинг 0
Рейтинг 0
Рейтинг 0
Користувачі онлайн
 
 
Зараз онлайн
 Адмінів: 
 Користувачів: 0
Гостей: 28
Ботів: 5
 
Користувачі відсутні

Дякую, що завітали! Пропозиції та зауваження щодо роботи сайту пишіть на ел. адресу

home-recipes@mail.ru

На кулінарному сайті "Домашні рецепти" http://home-recipes.com.ua/ Ви знайдете багато цікавих та оригінальних рецептів українською мовою . Тут зможете дізнатись як приготувати салати, закуски, рибу, м’ясо та м’ясні рулети, шашлик, курку у духовці, гриби, пісні страви, страви для дітей. Також, у нас є багато нових пляцків ( випічка Західної України). Рецепти пляцків з фото постійно поповнюються. Ще можна побачити, як зробити торт з мастікою, з детальним описанням та покроковими фото. З нашими рецептами легко скласти меню на День Народження, на Різдво, на Паску, на Новий Рік, меню для романтичної вечері та порадувати своїх близьких смачними стравами у свята та будні. Тут багато простих рецептів з фото, з допомогою яких Ви легко зможете здивувати гостей, не витрачаючи для приготування їжі зайвого часу та зусиль. Варто зазначити, що у нас є розділ «економні рецепти», які допоможуть приготувати смачні страви з доступних продуктів. Всі рецепти з фото, перевірені на власному досвіді, і з детальним описом як приготувати. У нас є також розділ рецептів користувачів та рейтинг страв. Зареєструвавшись на http://home-recipes.com.ua/, Ви легко зможете додати власний рецепт та поділитись своїм кулінарним досвідом з читачами сайту. Тут можна створити власну кулінарну колекцію рецептів. Кращі з них будуть відзначені у колонці справа. Крім цього, Ви завжди зможете задати будь-яке питання, що стосується тої чи іншої страви в коментарях. Ви зможете брати участь у тематичних конкурсах та вигравати призи, спілкуватись на форумі, заводити власні цікаві теми. У нас дізнаються багато корисної інформації всі, хто має хоч найменше відношення до приготування їжі.

Розробка сайтів METO