12 Грудень, 2014
Що таке пляцки?
Пляцки фото

  Так називають особливу солодку випічку Західної України. Цей десерт схожий на торт, тільки прямокутної форми. Його подають нарізаним квадратиками. Пляцок привабливий не ззовні, як торт, а саме в середині – багатоярусний, кольоровий, з різноманітним наповненням. Пляцок наче поєднує  в собі різні види домашньої випічки. Це  і рулет(«Чорна троянда», «Сакура»), і бісквіт( «Анастасія», «Вишиванка»), і домашнє безе («Київський») , і пісочне тісто. З ізюмом, курагою, чорносливом,  вишнями, яблуками, шоколадом, маком та горіхами....   Всі компоненти у рецептах пляцків підібрані так, що надзвичайно смачно.

 

пляцки фото
 На Галичині жодна урочистість(гостина, забава) не обходиться без пляцків. Варто відмітити, що на тацю нарізають одразу кілька видів цих ласощів. І часто ця таця має 2-3 яруси. Тому і печуть зазвичай декілька пляцків. Щоб привабити, здивувати та вразити гостей. Це справжня «ізюминка» кожного бенкету. Вважається, що чим більше різних пляцків на святі - тим багатшою є оселя, тим майстернішою є господиня!

 

 

сирник з кокосом і маком
 Важливе місце серед усіх пляцків посідає «Сирник». Це наче окремий їх вид. Сирник - один із найдавніших рецептів пляцків. Я пам`ятаю, що його часто пекла ще моя прабабуся. Він був неповторний! Пухкий та ніжний, наче хмаринка. Як кажуть: «Танув у роті». Рецептів смачного сирника є надзвичайно багато. Найпопулярніші з них - львівський сирник, сирник з маком, сирник з яблуками, сирник з вишнями, польський сирник. До речі, прості рецепти пляцків є також в польській національній кухні. Смачний сирник можна приготувати тільки із найкращого домашнього творогу з додаванням домашніх яєць.

  Хоч готують пляцки практично на всі свята, а в мене вони асоціюються саме з весіллям. В кожному селі та місті на Заході України є весільна господиня – це людина, яка займається весільною випічкою. На весілля печуть щонайменше 30-50 видів різних пляцків. А всього їх може бути понад 300 штук! Розраховують пляцки приблизно по 1 штуці на кожного гостя. Для чого ж так багато? Весільні пляцки дають кожному гостеві до дому в знак подяки, що відвідали свято. Це ніби своєрідний трофей з весілля. Також ними пригощають всіх причетних до цього свята людей - водіїв, кухарів, офіціантів. 

 

Новий пляцок Делікатеси
 Нові рецепти пляцків сьогодні з’являються чи не щодня. До них входять банани( «Сльоза слона», «Бананове око»), желе («Світлофор», «Бите скло»), халва - «Сезамовець», зефір – «Зуби негра», йогурт, мигдаль, кунжут, персик та багато інших продуктів, які  з»явилися на нашому ринку відносно недавно. Ось, наприклад, рецепт з фото нового пляцка "Делікатеси"

Всі рецепти пляцків з фото дивіться ТУТ

Всі права захищені  ©  Домашні рецепти

Перепублікація матеріалів можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!

http://home-recipes.com.ua/article/read/csho-take-pljacki.html